مزایای خرید از ما

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگوی شما در هر

 ساعت از شبانه روز

قیمت مناسب

خرید به صرفه با قیمتی

 مناسب از ما

تحویل سریع

تحویل محصول به شما

در سریع ترین زمان ممکن

رضایت مشتری

جلب رضایت شما با ارائه

محصول با کیفیت برتر

محصولات ما

فنر شمشی

فنر شمشی که فرم ساده ای از فنر می باشد، به صورت نوارهای کم عرض انحنا دار با طول های مختلف به شکل تخت ساخته می‌شود که تعدادی از آنها روی هم قرار می گیرند و به عنوان یک بخش مورد استفاده قرار می گیرد. مسلماً تعداد شمش ها تابع فشاری است که به محور جلو یا عقب خودرو وارد می شود.

اطلاعات بیشتر . . .
فنر شمشی

فنر مارپیچی

فنر مارپیچی نوع رایج و شناخته شده فنر است و یک میله لول شده فولادی است كه پهنا و بلندای حلقه های آن، قدرت و همچنین مقاومت فنر را مشخص می‌کند. افزونی پهنای میله،‌ باعث افزونی قدرت فنر می‌گردد، در صورتی که افزونی بلندای آن باعث افزونی انعطاف پذیری آن می شود.فنر مارپیچی فقط نیروهای بنیادی در راستای محور استوانه ی فنر را جذب می کنند.

اطلاعات بیشتر . . .
فنرمارپیچی

فنر پیچشی

فنر پیچشی میله ایی یک تکه از جنس فولاد مخصوص فنر است، که یک سر آن به شاسی یا اتاق خودرو وصل شده و سر دیگرش به طبق بالا یا پایین وصل می شود و می تواند حرکت کند. تورشن بار را هم می توان به صورت عرضی نصب کرد هم به صورت مورب نصب کرد و هم به صورت طولی نصب کرد .

اطلاعات بیشتر . . .
فنرپیچیشی

فنر بادی

فنر های تناوبی یا بادی متشکل از استوانه یا سیلندری از جنس لاستیک است که با هوای فشرده پُر می شود. پیستونی از جنس پلاستیک در این سیلندر وجود دارد که به طبق پایین وصل می شود، و همراه با آن حرکاتی در جهت بالا و پایین می کند و با منقبض کردن و منبسط کردن هوای فشرده داخل سیلندر پلاستیکی، وظیفه ی فنر را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر . . .
فنر بادی

میزان رضایت مشتریان ما 

تحویل سریع 99%
کیفیت برتر 100%
پشتیبانی 24 ساعته 98%
بیش از 20 سال تجربه 99%
رضایت مشتری 100%
قیمت مناسب 100%