• main page picture

درباره ما

فنر جی یکی از بزرگ ترین مراکز توزیع انواع فنر خودرو های سبک و خودرو های سنگین وزن در اصفهان می‌باشد. این فروشگاه با سابقه درخشان در زمینه تهیه و توزیع انواع فنر ها مانند شمشی (برگه ایی)، مارپیچی (لول)، پیچشی (موجگیر) و …خدمات توزیع را به صورت تخصصی و بنا به نیاز مشتری با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

این مجموعه فعالیت خود را از سال 1375 در زمینه تامین انواع فنر مورد نیاز خودرو های سواری، وانت، کامیونت، کامیون و اتوبوس و … آغاز نموده است. مدیر فروشگاه با حضور فیزیکی در محل با نیاز های مختلف و متنوع مشتریان آشنا و بعد از گذشت سال‌ها تجربه اندوزی در این عرصه امکان دست‌یابی به کمپانی‌ها و نمایندگی برندهای معتبر در اقصی نقاط دنیا را به‌دست‌آورده است و بعد از گذشت دو دهه تلاش مستمر درحال حاضر …

ادامه مطلب
Car suspension system

چرا ما ؟

رضایت مشتری

کیفیت برتر

قیمت مناسب

بیش از 20 سال تجربه

همین حالا محصولات خود را سفارش دهید

ثبت سفارش

محصولات ما

فنر شمشی

فنر شمشی

فنر شمشی که فرم ساده ای از فنر می باشد، به صورت نوارهای کم عرض انحنا دار با طول های مختلف به شکل تخت ساخته می‌شود که تعدادی از آنها روی هم قرار می گیرند و به عنوان یک بخش مورد استفاده قرار می گیرد. مسلماً تعداد شمش ها تابع فشاری است که به محور جلو یا عقب خودرو وارد می شود.

بیشتر بدانید !!

فنر مارپیچی

فنرمارپیچی

فنر مارپیچی نوع رایج و شناخته شده فنر است و یک میله لول شده فولادی است كه پهنا و بلندای حلقه های آن، قدرت و همچنین مقاومت فنر را مشخص می‌کند. افزونی پهنای میله،‌ باعث افزونی قدرت فنر می‌گردد، در صورتی که افزونی بلندای آن باعث افزونی انعطاف پذیری آن می شود.مدل های قدیمی این فنرهای مارپیچ بی حرکت و محکم بودند.

بیشتر بدانید!!

فنر پیچشی

فنرپیچیشی

فنر پیچشی میله ایی یک تکه از جنس فولاد مخصوص فنر است، که یک سر آن به شاسی یا اتاق خودرو وصل شده و سر دیگرش به طبق بالا یا پایین وصل می شود و می تواند حرکت کند.تورشن بار را هم می توان به صورت عرضی نصب کرد هم به صورت مورب نصب کرد و هم به صورت طولی نصب کرد.

بیشتر بدانید!!